חקירות פרטיות

מספר סוגי חקירות פרטיות אשר כדאי לכם להכיר

כמעט כולנו שומעים בעידן של היום לא מעט על משרדי חקירות פרטיות אשר יכולים לסייע לנו בבדיקת מקרים מורכבים מסוגים שונים ולצרכים ומטרות כאלה ואחרים. אנחנו גם מכירים את סוגי החקירות פרטיות המרכזיים – חקירה השל בן זוג שאולי בוגד, חלילה, חקירה של אדם בעל חוב לאדם אחר, חקירה של גורם חתרני בעבודה וכיוצא באלה מקרים שונים בהם יש צורך בקבלת מידע בעזרת משרד חקירות פרטיות. עם זאת, ישנם עוד מספר סוגי חקירות פרטיות שונים, אשר חוקר פרטי יוכל לבצע עבורכם. כדאי להכיר גם אותן, שכן אפשר והן יהיו מועילות עבורכם בעתיד.

חקירה של קניין רוחני

סוג מיוחד מאד של חקירות פרטיות אלו הן החקירות פרטיות עבור בדיקת קניין רוחני. לא מעט אנשים שהם הבעלים של קניין רוחני כלשהו, סובלים מחיקויים או משימוש לא נאות בקניין הרוחני שלהם, אשר נעשה לעתים במחשכים. איך אפשר לחשוף את השימוש הזה ? פונים למשרד חקירות פרטיות כאשר מבצע עבורכם את כל המעקבים. המשרד יכול לבצע מעקב אחרי גורמים פרטיים או חברות מסחריות שעושות שימוש לא נאות בקניין הרוחני שלכם, ולחשוף אותם.

ומה עם חקירה פלילית?

לכאורה חקירות פרטיות פליליות הן עיסוקה של המשטרה בלבד. אולם יש מקרים שבהם אתם תעדיפו להזמין חוקר פרטי שיחקור את המקרה. אפשר שמדובר על חקירה שאיננה נמצאת בראש מעניינה של המשטרה אך לכם היא כמובן חשובה מאד. אשר שמדובר על חקירה שמסיבות שונות אינכם רוצים לערב בה את המשטרה, ולכן מעדיפים להפעיל חוקר פרטי שיפעל בדיסקרטיות רבה.

חקירה של מקרי ביטוח שונים

לא מעט מהלקוחות של משרדי החקירות פרטיות אלו הן חברות הביטוח. יש לא מעט אנשים אשר מנסים לרמות את חברות הביטוח, ולטעון לפציעה אשר איננה אמיתית או איננה קשורה למקרה הביטוח כפי שנכתב בפוליסה. חברות הביטוח יכולות ליצור קשר עם משרד חקירות פרטיות, אשר ישלח חוקר פרטי שיבדוק היטב את נסיבות המקרה, ויוכל להוציא דו"ח לחברת הביטוח שיסכם את מהות המקרה, תוך שימוש במגוון טכניקות.